9/10 odporúčam
Super bunda, Fínsko zvládla s prehľadom. Jediná nevýhoda je jej objem, ale je to vzhľadom na cenu a kvalitu logické. Poskytne veľmi príjemné teplo a komfort. Prekvapila veru, odporúčam určite
- Warmte
- Waterdichtheid
- Verstelbaar
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design

