Polecam
Bardzo fajna i porządnie zrobiona , fajny materiał , mogła by być dłuższa o kilka cm , jak się siedzi to lekko zawiewa , nie stoi się cały czas za kołem , jakby ktoś dodał kieszenie na rękawie to i na narty by była idealna ;) , kaptur dobry dość sztywny i regulowany , nie przewiewna , dobra i na nocne żeglowanie

