Porté au quotidien à…
Porté au quotidien à la belle saison, j'adore le look. Produit très solide
- Stevigheid
- Rekbaar
- Zakken
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Porté au quotidien à la belle saison, j'adore le look. Produit très solide
Bardzo fajne spodenki, nawet po wielokrotnym praniu nie tracą koloru
Très résistant à l’eau de mer sèche très rapidement et n’a pas eu besoin de repassasse je recommande vivement cet article
Usata per camminare in città, ottima vestibilità e giusta eleganza
İyi
Bardzo fajne spodenki do różnych aktywności. Wygodne, fajne kieszenie, nic się z nimi nie dzieje po praniu.
Produkt dobry jakościowo
Lepiej wziąć trochę za duże, niż na styk. Duży plus za kieszeń zamykaną na suwak
Gorąco polecam wygodne spodenki z przyjemnego materiały, które sprawdzają się zarówno na codzień jak i do żeglowania. To już moje kolejne spodenki z tej serii.
Short confortable, poche zippée, taille correctement, très bien!