rekawice uzywam do asekuracji ...
rekawice uzywam do asekuracji w gorach. Bardzo wygodne i jeszcze sie nie rozleciały. polecam
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
rekawice uzywam do asekuracji w gorach. Bardzo wygodne i jeszcze sie nie rozleciały. polecam
Plus que des gants d'escalade ou de varappe ce sont des gants à tout faire. Très bon produit.
Enfin des gants pour les petites mains
ils sont solides et conforme à mes attentes pour ma pratique
Super guanti classici della Simond , utilizzati nelle situazioni più disparate , isolano abbastanza bene dal calore delle corde quando ci si cala . la mobilita delle dita rimane invariata anche con su il guanto , utilizzato anche in vie di misto con ottimi risultati . Nota , attenzione a non farli bagnare troppo altrimenti ci metteranno un po' per
Super jakość, dobrze znoszą tarcie na skale oraz łańcuchach (testowane na orlej perci i świnicy), nie straszna im wilgoć. polecam 100%
très bien
讚
Polecam w 1000 % rękawice, sprawdziły sie przez 7 dni surwiwalu
podczas wędrówek, rąbania drzewa, gorące kubki z ogniska wyciągane wszystko sie sprawdziły. Polecam