239 items
4.8/5 gebaseerd op 26616 reviews verzameld online en in winkels

ZEILHOEDEN: HOOFDBESCHERMING OP HET WATER


Tijdens het zeilen ben je vaak blootgesteld aan de zon of sterke wind. In deze omstandigheden is het belangrijk om zowel de bovenkant van je hoofd als je gezicht te beschermen. De perfecte hoed hiervoor is waarschijnlijk wel de zeilhoed. Allereerst zijn veel van deze hoedjes echt ontworpen om te zeilen en hebben ze een stormkoordje. Dit maak je vast langs je hals zodat het goed blijft zitten, ook als er veel wind is. De zeilhoed heeft ook brede randen, wat bijzonder nuttig is in de zomer!


HOE KIES JE EEN ZEILHOED?


Bij DECATHLON vind je zeilhoeden in verschillende stijlen en vormen. Ons merk TRIBORD biedt een waterdichte hoed aan voor regenachtige dagen. Dit zorgt ook voor bescherming bij een woelige zee. De zeilhoeden van TRIBORD hebben ook een afneembaar stormkoordje. Op rustige dagen kun je dit koordje van de hoed afnemen, en het er terug opzetten als de wind opsteekt. Naast deze kenmerken mag je niet vergeten uit onze verschillende modellen een ontwerp te kiezen dat helemaal bij jou past. Er zijn verschillende kleuren beschikbaar (zwart, wit, blauw enz.).


JE VINDT ALLE ZEILACCESSOIRES BIJ DECATHLON


Ook als je geen fan bent van zeilhoeden, vind je in je DECATHLON-winkel nog veel meer accessoires om je te beschermen tegen de zon, regen of kou. Als je wilt, kun je de zeilhoed vervangen door een TRIBORD-pet, een bivakmuts of een lekker warme muts, afhankelijk van het seizoen. Ontdek zeker ook onze andere accessoires voor zeilers. Heb je een reddingsvest nodig? Een waterdichte tas? Zeilhandschoenen? Je vindt het allemaal in onze online catalogus!