Balletpakje met rokje voor meisjes roze

€1600

8759976

Ons team ontwikkelde dit balletpakje met vast rokje voor beginnende ballerina's die comfortabele, gemakkelijk aan te trekken balletkleding willen.

Op zoek naar een outfit om te starten met ballet? Het balletpakje met aangenaaid rokje is ideaal, het is een volledige outfit in één kledingstuk. Rekbare en ademende stof voor veel comfort

Kleur:

Suikerspin

Maat:

maatwijzer

Productvoordelen

Rekbaar

Met 18% elastaan voor veel bewegingsvrijheid.

Gebruiksgemak

Makkelijker voor beginners: het balletpakje is al voorzien van een vast rokje.

Technische informatie

Waarom als beginner kiezen voor een balletpakje met aangenaaid rokje?

De balletkleding kan worden opgelegd door de balletlerares, maar mogelijk kan je ook zelf kiezen wat je wil dragen. Wie start met ballet heeft een comfortabele, ademende outfit nodig die vooral heel makkelijk aan en uit te trekken is. Dit balletpakje met aangenaaid rokje is in een oogwenk aangetrokken, handig voor jonge meisjes die zich willen kleden als een echte ballerina en zich tegelijk comfortabel willen voelen tijdens de balletles.

Garantie

2 jaar

Overige informatie

Samenstelling

Hoofdstof 82% Polyethyleentereftalaat (PET), 18% Elastaan Voering 100% Polyethyleentereftalaat (PET)

ONDERHOUDSADVIES

Machinewas - 30° max - normaal

Niet bleken

Mag niet in de droogtrommel

Strijken - Maximum temperatuur 110°C - Geen stoom

Niet droogreinigen

Afbeeldingen

Balletpakje met rokje voor meisjes roze
Balletpakje met rokje voor meisjes roze

Video

Gebruikersbeoordelingen

Loading

Vraag & antwoord

Dit zou je ook kunnen interesseren