Gebruikt maar in goede staat. Nieuwprijs: 25€.
Op zoek naar comfortabele hardloopkleding? Dankzij de ademende stof en de afwezigheid van zijnaden biedt dit shirt optimaal comfort als je gaat hardlopen bij 10°C tot 20°C.
Warmte: Beschermt je tegen de kou bij temperaturen tussen 10 en 20°C Irritatiewerend: Meer comfort door de naadloze technologie en het zachte materiaal Vochtregulatie: De stof neemt de transpiratie op, voert het vocht af en droogt snel.
Voert de transpiratie af: Dankzij onderzoek in ons lab konden we bepalen op welke zones hardlopers het hardst transpireren. Op basis daarvan voorzagen we een microventilatie op de romp, onder de armen en op de rug zodat de transpiratie sneller wordt afgevoerd en het shirt snel droogt. Dat voorkomt een koud gevoel na het hardlopen. Beperkt irritaties: Om je comfort tijdens je meest intensieve sessies te verbeteren, gebruikten we 'naadloze technologie' voor dit shirt Praktische tip: We gaven dit shirt een regular fit, dat is de pasvorm die voor de meeste mensen het meest geschikt is. Dit hardloopshirt met lange mouwen houdt je lichaam op temperatuur bij een buitentemperatuur van 10 tot 20°C. Bij lagere temperaturen raden we aan er een tweede laag en een wind- of regenjack over aan te trekken.
Tweedehands product. Verkocht door particulieren. Decathlon treedt op als tussenpersoon om de transactie te vergemakkelijken. Geen herroepingsrecht mogelijk, noch wettelijke of commerciële garantie.
Het product is nooit gezien of geïnspecteerd door Decathlon.