Deze Carrera | Ducati zonnebril is klaar voor een triomftocht, zowel op als naast het circuit. De sportieve look valt direct op: randloze lenzen en volledige dekking aan de voorkant. De slanke, spuitgegoten pootjes verminderen het gewicht nog verder, wat zorgt voor een aerodynamische look en comfortabel draagcomfort onder een motorhelm. Ze zijn ook verkrijgbaar in geel, een iconische Ducati-kleur, en in versies met spiegelende of gepolariseerde lenzen.
Maatgids zonnebrillen (in millimeters)
Zonnebrilmaten worden aangegeven in millimeters (mm) en verwijzen voornamelijk naar de breedte van de lens, een belangrijke maat voor een comfortabele en stijlvolle pasvorm, afhankelijk van de gezichtsvorm.
Hoe kies je de juiste maat?
50–52 mm → Kleine gezichten Aanbevolen voor dunne of smalle gezichten. Ze bieden een evenwichtige pasvorm zonder uit te steken.
53–55 mm → Middelgrote gezichten De meest voorkomende en veelzijdige maat. Ideaal voor de meeste middelgrote gezichten.
56–58 mm → Middelgrote tot grote gezichten Bieden een betere dekking en een comfortabele pasvorm voor bredere gezichten.
59–60 mm of meer → Grote gezichten Ontworpen voor brede gezichten of voor mensen die een meer omhullend model zoeken.
Handige tip: Als je al een bril hebt die goed past, kun je de maat aan de binnenkant van de pootjes controleren en die als referentie gebruiken. Bij twijfel is een medium-maat meestal de veiligste optie.
Nailon |
Deze contactpersoon is verantwoordelijk voor de naleving van de productveiligheid.Voor hulp bij een bestelling of retourzending kunt u contact opnemen met de klantenservice
SAFILO GROUP SPA
SAFILO GROUP SPA Carrera Ducati
Settima Strada 15, 35129, Padova- Italy
info@safilo.com
Nailon |
Deze contactpersoon is verantwoordelijk voor de naleving van de productveiligheid.Voor hulp bij een bestelling of retourzending kunt u contact opnemen met de klantenservice
SAFILO GROUP SPA
SAFILO GROUP SPA Carrera Ducati
Settima Strada 15, 35129, Padova- Italy
info@safilo.com