Změna chutě a balení
Bohužel jsem zklamaná ze změny receptury, protože původní verze této příchutě byla velmi dobrá. Teď je snesitelná, ale bohužel žádná sláva. A se změnou receptur se změnilo i balení - a k horšímu. Jakmile má člověk zpocené ruce (což ve chvíli, kdy gely používám opravdu mám), tak se otevírání špatně odtrhává. Navíc gel není lehce vymáčknutelný a
- Energiewaarde
- Vermindert vermoeidheid
- Verbetert prestaties
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design

