Çok beğenerek kullanıyorum hem...
Çok beğenerek kullanıyorum hem rengi hem kendisi çok iyi bir ürün bir çok cebi var ve sıcacık
- Warmte
- Waterdichtheid
- Gemakkelijk in gebruik
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Çok beğenerek kullanıyorum hem rengi hem kendisi çok iyi bir ürün bir çok cebi var ve sıcacık
Foarte ușoară și călduroasă
Odlična jakna, topla, mnogo džepova, praktična
Používám k lyžování v Itálii, je hřejivá, je to jakobyste byla ve spacáku. Je nepromokavá, pěkně dlouhá. Jen rukávy nemusely být na konci tak naducané, aby šly zahrnout. Ocenila jsem spoustu kapes, vejde se vám tam opravdu vše co potřebujete.
Parfait
Chaud, léger très pratique des poches partout testé en Laponie à -25 capuche dans le col assez épaisse c’est un très bon produit rapport qualité prix
Es bonito y comodo pero si lo quieres usar en la nieve, terminará calando con condiciones de nieve o lluvia. Aunque ponga 15000 en la prenda pone que son 10000 mm lo que aguanta. La he probado en montaña con aguanieve y esquiando. La impermeabilidad es bastante escasa.
Cazadora de gran calidad, poco peso y buen aislamiento. Se nota que es una cazadora para climas muy fríos proporcionando calor y confort.
Bunda rozhodně není lyžařská, spíš módní. Jedná se spíš o teplou delší bundu na procházky nebo do města. Materiál nevypadá vůbec odolně. Nedokážu si představit, že přežije pád na zem nebo lyže na rameni. Zipy velmi jemné. Barva je hezká, nicméně z webu nebylo zřejmé, že se jedná o dva různé materiály.
Foarte calduroasa si impermeabila