超级超级高的性价比!无敌了
超级超级高的性价比!无敌了
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
超级超级高的性价比!无敌了
Świetnie się sprawdzają na rowerze przy temperaturze -2 do +5.
Dzień dobry Pani Katarzyno,
Dziękuję, że znalazła Pani czas na podzielenie się opinią o rękawiczkach. Bardzo się cieszę, że rękawiczki sprawdzają się przy zimnych temperaturach w trakcie jazdy rowerem.
z uszanowaniem
Lider Sportu
PATRYCJA
Rękawiczki grube, dość konkretnie ograniczają ruchy palców a przy tym zaskakująco słabo docieplają, dziś przy temperaturze 2C na plusie z wewnetrzną wartswą cieńkich rękawiczek z Merino zmarzły mi palce także będę starał się o zwrot..
Dzień dobry Panie Piotrze.
Dziękuje ci za Twoją opinię na temat naszych rękawic rowerowych.
Jest mi bardzo przykro, że nie spełniły one Twoich oczekiwać. Pozwól więc naprawić nam swój błąd. Zapraszam Cię do naszego sklepu, gdzie dobierzemy dla ciebie…
Un guanto discreto, non fanno passare l'aria e tengono sufficientemente calde le mani, ma allo stesso tempo hanno una scarsa idrorepellenza. Si impregnano di sudore al punto che se si devono togliere per qualsiasi motivo, si fa fatica a rindossarli nuovamente.
Bon produit j’ai utilisé mes gants pendant une sortie vélo humide
Excellent produit qui offre une bonne barrière au froid. Cependant, une remarque et non des moindres concernant le délai de livraison : sur le site decathlon est indiqué que si la commande est faite avant 10h00, l'article commandé sera livré le lendemain. J'ai reçu ma commande 5 jours plus tard et pas le lendemain comme annoncé. Comble du comble,
Chauds et imperméables, visibles à la pénombre. Font le job.
.
Confortable