Dobre
Dobre i ciepłe. Warte swojej ceny
- Warmte
- Waterafstotend
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Winddicht
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Dobre i ciepłe. Warte swojej ceny
Comodi e abbastanza caldi, ma chiaramente il caldo e il freddo sono una cosa soggettiva cmq l'utimo paio acquistato circa 3 anni fà era arrivato al limite
Excellent magasin avec des conseillers toujours à l'écoute
Très chauds, parfait
Są super ciepłe i wygodne.
Całkiem fajne rękawiczki do -5 st C. Wygodnie można obsługiwać klamki i włączać oświetlenie rowerowe.
Ces gants sont parfaits! Bien ajustés, chauds, n'empêchent pas l'utilisation du vélo, c'est nickel
Works great. I've cycled for 20 mins at about 2°c without feeling cold! Haven't used in the rain yet, not sure how water resistant it is