Porządne rękawice, ciepłe, uży...
Porządne rękawice, ciepłe, używane przy -5, spełniły swoje zadanie
- Warmte
- Winddicht
- Waterafstotend
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Porządne rękawice, ciepłe, używane przy -5, spełniły swoje zadanie
Gants chauds parfait pour les températures hivernales tôt le matin
Polecam
Kupione na narty jako budżetowa opcja. Dobrze utrzymują ciepło (przy prędkościach 80+ km/h) natomiast brakuje im sztywności - wykonane są z miękkich materiałów i ręka się przesuwa w środku. Niestety nie są za bardzo wodoodporne i trzeba je dosuszać po sporcie bo same nie schną za dobrze.
Dopo aver provato articoli di altre marche ho finalmente trovato questi guanti per la stagione invernale. Le due dita unite non disperdono calore e si riesce a cambiare con le leve corsa/freno integrate senza priblemi
Sprzedawca doradził je jako odpowiednie przy -10. Zdecydowanie w okolicach 0 są ok. Tylko wtedy sprawdzają się cieńsze i wygodniejsze. Moim zdaniem nie warto.
moi j'ai des soucis avec le main froide, ça ça va super bien même à 1° parfaite
Bardzo polecam. Bardzo marzną mi ręce, a w tych rękawiczkach nawet poniżej zera jest komfort cieplny
Très bon gants pour le tourisme
udrzia ruky v teple okolo 0 stupnov a nizsie a bicykle sa stale ovlada bez problemov.
jedina nevyhoda je dlzka na zapasti ktora zavadzia na ruky s hodinkami.