Polecam
Bardzo dobry jako 3.warstwa przy temperaturze ok.0 stopni.
- Warmte
- Bewegingsvrijheid
- Ademend vermogen
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Bardzo dobry jako 3.warstwa przy temperaturze ok.0 stopni.
Super produkt, nie krępuje ruchów. Piękna kolorystyka
De belles améliorations notamment avec son dos plus ventilé, par contre pourquoi avoir autant serré les manches (en tous cas sur le modèle femme) ?? Cela rend quasi impossible d’enfiler/quitter la veste sans enlever la montre de sport… Vraiment dommage !
Très satisfaite de mon achat...je recommande
idealna na zimowe biegi
Kurtka sprawdziła się na długich wędrówkach w Bieszczadach- w mrozie i zamieci śnieżnej. Ciepła i wygodna. Początkowo obawiałam się, że jest zbyt cienka na rękawach, ale okazała się idealna. Nie krępuje ruchów i ma wszyty przydatny siliokonowy pasek, który zapobiega przesuwaniu się kurtki w górę. Zaletą jest też szeroki i wysoki kołnierz oraz
Od jakiegoś czasu śledzę kolekcje Simond. Mój mąż ma całe zestawy górskie, alpinistyczne. Wszystko funkcjonalne, techniczne i piękne. Ja niestety nie jestem w stanie nic wybrać :( Już od kilku lat męskie kolekcje w żywej kolorystyce a damskie blade jakby wypłowiałe, mdłe i nietwarzowe. Opinia zarówno moja jak i wielu moich sportowych koleżanek.
Contenta dell'acquisto
je z ověřené série, mám ji již podruhé
Veľmi praktická bunda s množstvom detailov, ktoré som ocenila hlavne pri behu v zime a turistike (napr. všitá ochrana na tvár pred zimou). 3 vrecká, priedušný panel na chrbáte, dostatočne veľká kapucňa, obojstranný zips. Za mňa super bunda hlavne v chladnejšom období.
Dobrý deň Ivana,
veľmi si vážime čas, ktorý naši zákazníci venujú hodnoteniu našich výrobkov. O to viac nás teší Vaša spokojnosť.
Veríme, že Vaša recenzia pomôže v budúcnosti rozhodnúť sa ďalším zákazníkom.
Ďakujeme!