Polecam
Polecam
- Anatomisch ontwerp
- Compatibiliteit
- Gemakkelijk in gebruik
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Polecam
Wygodny, stabilny
Używam tego fotelika dziecięcego do roweru już od roku i nadal jestem bardzo zadowolona! Fotelik jest solidnie wykonany, wygodny i bezpieczny dla dziecka. Montaż był prosty, a samo użytkowanie niezwykle intuicyjne. Dziecko czuje się w nim komfortowo nawet podczas dłuższych przejażdżek. Miałam raz sytuację, w której rower się przewrócił, ale dzięki
Super
Buon prodotto
Bon produit MAIS les lanières n’arrêtent pas de tomber, elles ne sont pas sécuritaires. Il manque une attache au niveau du torse pour un meilleur maintient.
Łatwy montaż. Sprawdza się podczas wycieczek
Bardzo fajny fotelik, plastik z tych mocniejszych i wytrzymały, możliwość wypinania jest bardzo przydatna w momencie jazdy samemu.
Szybki montaż.
Dobrze, że zdecydowaliśmy się z Żoną na fotelik z regulacją kąta nachylenia dziecka, bo już się przydało :D
Számunkra tökéletes. Biztonságosan és könnyen beleszíjazható a gyerek. Allítható lábmagasságának köszönhetően sokáig használható.
Stabil, kényelmes, biztonságos. Övet kell jól beállítani mert ki tud bújni belőle a gyerek.