Je ne peux pas…
Je ne peux pas encore évaluer la durabilité après 10 sorties, mais agréablement surpris. Look sobre, stretch et respirant. Joli produit!
- Bestand tegen wild
- Vochtregulatie
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Bewegingsvrijheid
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Je ne peux pas encore évaluer la durabilité après 10 sorties, mais agréablement surpris. Look sobre, stretch et respirant. Joli produit!
Très agréable à porter les poches permettent de mettre un téléphone sans gêne. Bas très serré, donc un peu difficile à retirer (il se retrouve systématiquement à l'envers après l'opération.) J'en rachèterai un autre sans problème cependant.
Li trovo veramente conodissimi
Póki co po pierwszej jeździe w temp. ok 10st. Oddychalność bardzo dobra, ale są to cieńkie spodnie więc w okolicach 0st to raczej z bielizną. Nie wiem jak w kontakcie z dziką roślinnością, materiał wydaje się delikatny, z drugiej strony elastyczny. Fason w porządku, z bogu na biodrach rzepy do regulacji, przy szczupłej sylwetce 182cm rozmiar L
Bardzo fajne i wygodne spodnie rowerowe. Dzięki systemowi wentylacji nogi nie pocą się podczas jazdy. Nie znalazłem nigdzie lepszych w tej cenie. Polecam.
Pomimo tego że spodnie są cienkie, to nie nadają się na słoneczne, ciepłe dni - mi było w nich za gorąco. Ale już na 12-15 stopni są idealne. Super krój, wygodne.
Si no eres de marquitas y quieres un pantalón que funciona bien sin gastar un dineral, este es el pantalón perfecto. Se pedales bien con el y transpira bastante
Hola Roberto
Queremos Agradecerte mucho tus comentarios y valoraciones sobre los productos adquiridos en nuestras tiendas o a través de nuestra WEB , ya que estos, nos ayudan mucho a mejorar para futuras compras de otros usuarios .
Te esperamos en…
Die Hose ist leicht und bequem zu tragen, auch bei hohen Temperaturen. Sie schützt gegen Wind und auch tiefere Temperaturen. Ich habe sie im Herbst getragen und finde sie ideal.
Spodnie są fajne ale mają jedną wadę. Nie są rozciągliwe w pasie przez co trudno jest trafić w rozmiar. Dla mnie L jest za ciasne a XL za duże.
Spodnie w ogólnym wrażeniu bardzo fajne. Lekkie. Mają tylko jeden poważny problem jak dla mnie. Nogawki nie trzymają się na miejscu. Przy zgięciu nogi wędrują wysoko nad kostkę. Gumka która jest w nogawkach nie trzyma ich na miejscu. Mnie osobiście to drażni. No i ta rozmiarówka.