bardzo fajna kurtka. nieprzema...
bardzo fajna kurtka. nieprzemakalna. no codzien i w gory
- Waterdichtheid
- Ademend vermogen
- Lichtgewicht
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
bardzo fajna kurtka. nieprzemakalna. no codzien i w gory
Хубав модел. Доволна съм от якето.
Veste top
J'adore cette veste, car elle est légère, imperméable, dotée d'une capuche, et en plus bien coupée. Le bémol : la fermeture éclair qui se coince très fréquemment... il faut faire attention quand on la ferme
Poches sur les cotés un peu petites de même que la poche intérieure . Matière un peu bruyante
Super
all is good, though kinda on the heavy side
Deperlent
Jak wszystkie produkty pod marek decathlonu cena naprawdę mała za to co dostajemy, kurtka idealna na rekreacyjne chodzenie w góry, super się sprawdza
R A S