Jsem spokojená - nohy jsou v suchu a teple
Trošku hůř se mi v nich chodí, jsou takove tuhé. Ale mám je hlavně na zahradu k dětem, kde toho moc nenachodím, takže jsem spokojená. Nohy jsou v suchu a teple a to i ve větším množství sněhu.
- Warmte
- Waterdichtheid
- Grip
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design

