Bonito y correcto
Comodos y bonitos
- Warmte
- Waterdichtheid
- Grip
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Comodos y bonitos
Djeca su cijele dane bila na skijanju u njima. Suhe i tople noge, ugodne za nošenje.
dcera je spokojna, nepremokli jej a hreju
Škoda že neboli v modrej farbe a nedali sa ani objednať
Dcére sa veľmi paci
Nous les avons acheté pour notre fille de 8 ans. Pour le froid et la neige. Elles sont très bien, imperméables et chaudes.
On verra dans le temps la solidité.
Buty kupuję już kolejny sezon dla moich dzieci. Idealne na zimową aurę. Dedykowane raczej dzieci o szczupłej nodze - dzięki zamkowi buty są idealnie dopasowane do łydki. Bardzo ładne kolory, wygodne i ciepłe. Polecam dla każdego dziecka w każdym wieku.
Ottimo prodotto, comodo e caldo
Bottines imperméables et confortables pour se promener sur sol neigeux et verglassé
Meleg,kényelmes.