Kényelmes mozgás közben, nem d...
Kényelmes mozgás közben, nem dörzsöl, jól tartja a meleget futás közben.
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Kényelmes mozgás közben, nem dörzsöl, jól tartja a meleget futás közben.
Son magníficos
特别保暖,样式好看
가성비 너무 좋아요. 특히 겨울용 러닝 제품들 위 아래 상의랑 아우터까지 구매했는데 20만원 안팎으로 구매가능해서 좋네요 나이키는 한벌에 15-20만원인데 기능이 떨어지는것도 아니고 데카트론 가성비 최고입니다. 겨울용 레깅스가 없어서 구매했는데 확실히 일반 레깅스보다 보온성이 있어요
very nice
Bien
Utiliser pour le ski de fond et la course à pied, très agréable
Parfait
Idéal pour la course par temps froid. Testé sous -2°