Rahat ve sicak
4 yas oglum icin aldim rahat ve sicacik tuttu ayaklarini memnun kaldik
- Warmte
- Waterdichtheid
- Gemakkelijk aan en uit
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
4 yas oglum icin aldim rahat ve sicacik tuttu ayaklarini memnun kaldik
Jolie botte facile a enfiler et légère tout en étant chaude
Ottimo comfort per le prime uscite sulla neve!
Bottes parfaite!! Ma fille les a porté tous onhicer, ses pieds était au sec et au chaud , je recommande à 100%
Super butki, ale na pulchniejsze stopy i nogi, bo są szerokie.
ottimo prodotto consigliatissimo ottimo rapporto qualità prezzo
Dziecko je lubi. Stopa ciepła po zdjęciu. Czarna część wodoszczelna jak kalosz. Po praniu nie zniszczyły się. Łatwe do założenia i zdjęcia. Największy jednak minus to ich spadanie kiedy dziecko jest na rękach rodzica i macha nogami. Chodzi najbardziej o momenty kiedy dziecko w złości macha nogami i łatwo zrzuca buty
rahat,kullanışlı
çok kullanışlı
cocuğumun ayakları sıcacık