Super chaud, mais très lourd �...
Super chaud, mais très lourd 🥴
- Warmte
- Waterdichtheid
- Verstelbaar
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Super chaud, mais très lourd 🥴
Parka chaude et de bonne qualité, on n'a pas froid même quand les températures descendent en dessous de zéro
Usado para caminar a 0°C y niebla.
Très confortable et chaud
Bardzo ciepła, dobrze przemyślana i w zasadzie ładna kurtka. Mam tylko wrażenie, że kaptur mógłby być „wyższy” / głębszy, bo po ubraniu na czapkę mam odczucie jakby góra kurtki opierała się na głowie, a nie na barkach. Może jak spróbuję z plecakiem to wyjdzie czy to faktycznie problem.
A ce jour rien a dire. Acheté pour l'hiver et en ce moment on est servi...
Réponds à mes attentes
衣服穿着很暖和,帽子也很厚实
Bon rapport qualité prix. tient bien au chaud .