Joli short que je…
Joli short que je mettrai en rando
- Stevigheid
- Rekbaar
- Zakken
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Joli short que je mettrai en rando
Agréable à porter
Comodi e bella vestibilità
Super shorts.. sportivo ed elegante!
Vestono giusto, se fianchi importanti acquistare una taglia in più perché sono di cotone e non cedono. Resistenti e comodi, da portare sia con il risvolto sia senza. Probabilmente ne comprerò un altro paio.
Wygodne, nie krępują ruchów. Sprawdza się kieszonka na suwak
Le produit correspond aux attentes : à recommander !
correspond à ma taille
Spodenki nosze na codzień są rewelacyjne.
bardzo fajne , wygodne spodenki. minusem jest brak rozporka, ciężko wchodzą na biodra